ocieplanie poddasza tynkowanie ściany izolacja natryskowa ocieplanie pianką seleaction 500
Darmowe pomiary termowizyjne

Darmowe pomiary termowizyjne z raportem Twojego budynku “przed i po “ izolacji pianą.

Więcej >

Oferta

W ostatnim czasie zauważyliśmy rosnące zainteresowanie izolacją termiczną budynków, powodowane chęcią zmniejszenia wydatków ponoszonych w związku z ich ogrzewaniem. W tej sytuacji zdecydowaliśmy wyjść naprzeciw naszym kontrahentom i poszerzyć działalność o wykonywanie izolacji pianką poliuretanową, metodą natryskową.
Aby móc w sposób fachowy sprostać temu zadaniu rozpoczęliśmy bliską współpracę z absolutnym liderem rynku w branży poliuretanów, to też możemy zagwarantować Państwu produkt o najwyższej jakości.

SEALECTION® 500 – doskonała izolacja natryskowa


Na polskim rynku od jakiegoś czasu dostępny jest fantastyczny, niezwykły produkt o nazwie SEALECTION® 500, wytyczający od momentu swojego pojawienia się nowe trendy w branży dociepleniowej. Jest to natryskowa izolacja termiczno-akustyczna, lekka, półsztywna, otwarto-komórkowa pianka o gęstości ok. 8–11 kg/m3, produkowana przez firmę DEMILEC® USA.

Jedynym dystrybutorem tego rewelacyjnego produktu w naszym kraju jest Polska Grupa Izolacji Natryskowych, której jesteśmy przeszkolonym, certyfikowanym wykonawcą.

Co prawda na rynku poliuretanów jest ogromny wybór asortymentu, lecz pamiętać należy, że lider może być tylko jeden, a takim z pewnością jest posiadający przeszło 30-to letnie doświadczenie SEALECTION® 500, który wraz z naszym nowoczesnym, fachowym sprzętem oraz wiedzą zapewni Państwu najwyżej klasy izolację.

Wykonanie izolacji poprzez wykorzystanie lekkiej pianki poliuretanowej zastępuje coraz regularniej używane w tym celu styropian czy wełnę. Pianka SEALECTION® 500 powiększa swoją objętość 120-to krotnie i bardzo dobrze przywiera do każdej powierzchni, docierając do najdrobniejszych szczelin a także zakamarków, co przy użyciu styropianu lub wełny byłoby nieosiągalne. Tradycyjne izolacje cechuje zbyt duża przepuszczalność, która razem ze szparami powoduje, iż chłodne, wilgotne powietrze bez problemu dostaje się do wnętrza mieszkania. Zaś różnice temperatur sprawiają, że w przegrodach stropu oraz ścian powstaje niebezpieczna dla nich rosa. Zbytnia przepuszczalność znacząco pogarsza właściwości cieplne izolacji tradycyjnych.

Izolacja budynku SEALECTION® 500 zmniejsza przepuszczalność a także przeciwdziała mieszaniu się powietrza o różnych temperaturach, sprawiając, że obiekt staje się wydajny energetycznie, przyjaźniejszy środowisku oraz zdrowszy. Docieplenie poddasza pianką poliuretanową, dzięki swojej szczelności, jest najskuteczniejszą metodą na redukcję wydatków na ogrzewanie. Wartym zaznaczenia jest, że SEALECTION® 500 pozwala na tzw. oddychanie budynku, nie zatrzymując w nim wilgoci.

Dodatkowym walorem izolacji pianką natryskową jest ochrona przed hałasem bardzo cenna w przypadku pomieszczeń takich jak: sale kinowe, sypialnie, pokoje biurowe itp. I, o czym jeszcze nie wspomnieliśmy, brak obciążenia stropu dachu po ociepleniu poddasza.

Izolacje pianką sztywną HEATLOCK SOY


Przeprowadzamy również izolacje sztywną pianką marki HEATLOCK SOY firmy DEMILEC USA, której główne zalety to że:

  • Czynnikiem spieniającym jest WODA, a nie, jak w przypadku innych pianek, chemia!
  • Jest całkowicie ekologiczna, a co za tym idzie bezpieczna
  • Używana jako izolacja przeciw zawilgoceniu fundamentów wzmacnia je nawet o 250%
  • Eliminuje trzy główne czynniki powstawania grzyba oraz pleśni
  • Jest przeciwpożarowa, odporna na ogień a także wysokie temperatury – można ją stosować nawet na stacjach benzynowych.